O festiwalu

Kilka słów o festiwalu

Pierwsza edycja festiwalu Żuławy w Rytmie Disco miała miejsce w 2014 roku, od tego czasu bardzo wiele się zmieniło. Przybyło nam setki fanów, gościliśmy na naszej scenie najlepsze zespoły, a najlepsze dopiero przed nami! W roku 2018 obchodzimy już V jubileuszową edycję festiwalu, na której nie może Cie zabraknąć!

Kup Bilet

Nasze początki

Początki były trudne, mały festiwal skierowany do mieszkańców naszej gminy przerodził się w ogrmony projekt. Jednak mimo to staramy się, zapewnić najlepszą rozrywkę dla wszystkich naszych gości. Ciągle rozwijamy ten projekt i wprowadzay co raz to lepsze i nowsze rozwiązania. W przyszłości planujemy rywalizować z największymi imprezami muzyki tanecznej w polsce!

Kto z nami był…

Na chwilę obecną nasza scena gościła ponad 30 artystów z całej Polski, którzy zaśpiewali ponad 150 utworów. Bardzo się cieszymy, że spotyka się to z tak pozytywnym odbiorem. Dzięki temu wiemy że nasza ciężka praca się opłaca. W przszłości wraz ze wzrostem popularności naszego festiwalu zaprosimy kolejnych artystów polskiej sceny disco polo i nie tylko! A kto to będzie? Obserwujcie nas, a na pewno się dowiecie!

Nasz cel

Naszym celem jest stworzyć festiwal, który będzie ściągał fanów muzyki disco polo z całej polski. Miejsce gdzie każdy nasz gość znajdzie dla siebie rozrywkę i chwilę wytchnienia. Uczymy się od najlepszych dlatego celujemy w festiwal rangi Ostródy, a kto wie może niedługo my będziemy liderem! Wierzymy, że z waszą pomocą uda się zrealizować ten cel!

Coś więcej niż koncerty

By umilić czas naszym gościom przygotowaliśmy szereg atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Do dyspozycji są m.in. food trucki, ogródki piwne, atrakcje dla dzieci, pamiątki z festiwalu i wiele wiele innych.

Pamiątki

Już niedługo na naszej stronie uruchomimy w pełni funkcjonalny sklep, gdzie każdy z was będzie mógł kupić pamiątki z festiwalu, które będą przypominać o przyjemnie spędzonym czasie.

Na festiwalu

Biorąc udział w tym wydarzeniu na pewno spotkasz się z:

Fotograf


Profesjonalny fotograf zadba o odpowiednia oprawę wydarzenia.

Nagłośnienie


Dobry sprzęt to podstawa, dlatego przygotuj się na potężną dawkę emocji, która Cię tu spotka!

Telewizja


Na imprezę zaproszone są media! Powiadom swoją rodzinę może zauważą Cię w tłumie!